Zarząd

Dr n. med. Krzysztof Piwowarczyk
Prezes Zarządu
www.drpiwowarczyk.pl

Lekarz. Ekspert informacji o lekach. W latach 1993-2007 na stanowisku Dyrektora Generalnego, odpowiedzialny za powstanie i rozwój informatora o lekach „Pharmindex”. Autor i współautor książek o lekach. Członek Zarządu Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Lekarz praktyk z doświadczeniem klinicznym nabytym w klinikach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Prowadzi indywidualną praktykę lekarską.

Mgr farm. Ilona Ślugaj
Redakcja, redaktor naczelna, zarządzanie i rozwój bazy danych informacji o lekach

Farmaceutka, redaktor, ekspert informacji o lekach. W latach 1992-2007 na stanowisku Redaktor Naczelnej i Menedżer d/s Edytorsko-Wydawniczych odpowiedzialna za stworzenie i rozwój bazy informacji o lekach „Pharmindex” oraz za treść, edycję i proces wydawniczy informatora o lekach „Pharmindex”. Współautorka książek "Leki bez recepty dla dzieci" i "Vademecum leków". Od 2008r. tworzy, redaguje i zarządza bazą danych o lekach LekInfo24

Mec. Grzegorz Kucharski
Dział Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat, członek Warszawskiej Izby Adwokackiej. Specjalizuje się w sprawach karnych związanych z obrotem gospodarczym, posiada bogate doświadczenie z dziedziny prawa procesowego, handlowego, cywilnego i autorskiego.

Script logo