LEKInfo24

 • LekInfo24.pl</br>Patronaty

  LekInfo24.pl
  Patronaty

 • LekInfo24.pl

  LekInfo24.pl

 • LekInfo24.pl</br>w telefonie

  LekInfo24.pl
  w telefonie

 • LekInfo24.pl</br>dla pielęgniarek

  LekInfo24.pl
  dla pielęgniarek

 • Baza LekInfo24</br>w placówce</br>ochrony zdrowia

  Baza LekInfo24
  w placówce
  ochrony zdrowia

LekInfo24 - unikalna baza informacji o wszystkich lekach w komputerze i telefonie dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, dla ratowników medycznych, studentów medycyny, farmaceutów, fizjoterapeutów

Link do serwisu LekInfo24.pl znajduje się na stronie głównej Naczelnej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Patronat honorowy nad serwisem sprawuje Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych

LekInfo24.pl w internecie - w komputerze, tablecie i telefonie. 

Wejdź do serwisu informacji o lekach www.lekinfo24.pl >>

LekInfo24 PRO aplikacja w telefonie 

Pobierz z Google Play >>

LekInfo24 indeks leków dla pielęgniarek i położnych 

Zobacz indeks leków dla pielęgniarek i położnych >>

LekInfo75plus indeks bezpłatnych leków dla seniorów 

Zobacz indeks bezpłatnych leków 75+ >>

LekInfo24 baza informacji o lekach do systemów obsługi placówek medycznych 

Zobacz możliwości i ofertę licencji >>

Unikalność serwisu polega na jego praktyczności, która poparta jest wiedzą ekspercką twórców serwisu - lekarza praktyka z tytułem naukowym oraz redakcją i zarządzaniem bazą danych przez doświadczoną  farmaceutę. Zaletami serwisu są: szybkość uzyskania precyzyjnej informacji oraz jego dokładność i aktualność i oparta na naszym doświadczeniu, przyjazność oraz intuicyjna nawigacja. Serwis w pełni wyczerpuje potrzeby lekarza przepisującego recepty w zakresie bieżącej pracy z pacjentem. Zostało to docenione przez szeroki krąg lekarzy korzystających z serwisu. 

Serwis zawiera informacje o wszystkich lekach na receptę (refundowanych i nierefundowanych) oraz najważniejszych lekach OTC w zakresie dawek, opakowań, pełnej informacji refundacyjnej i cen leków, informacji o lekach (skład, wskazania, dawkowanie, przeciwwskazania, działania niepożądane) - serwis zawiera praktyczne opisy leków oparte na ChPL oraz zawiera dostęp do pełnych charakterystyk produktów leczniczych leków refundowanych.
Jako jedyni prowadzimy weryfikację obecności leków na rynku.

LekInfo24 PRO to stale aktualizowana aplikacja posiadająca tę samą zawartość i funkcjonalność co serwis internetowy LekInfo24.pl. Prosta instalacja. Łatwe i intuicyjne korzystanie bez stałego połączenia z siecią. 

Script logo