LEKInfo24

LekInfo24 - unikalna baza informacji o wszystkich lekach w komputerze i telefonie dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, dla ratowników medycznych, studentów medycyny, farmaceutów, fizjoterapeutów www.lekinfo24.pl >>


Link do serwisu LekInfo24.pl znajduje się na stronie głównej Naczelnej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Patronat honorowy nad serwisem sprawuje Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych.

Serwis zawiera informacje o wszystkich lekach na receptę (refundowanych i nierefundowanych) oraz najważniejszych lekach OTC w zakresie dawek, opakowań, pełnej informacji refundacyjnej i cen leków, informacji o lekach (skład, wskazania, dawkowanie, przeciwwskazania, działania niepożądane) - serwis zawiera praktyczne opisy leków oparte na ChPL oraz zawiera dostęp do pełnych charakterystyk produktów leczniczych leków refundowanych.
Jako jedyni prowadzimy weryfikację obecności leków na rynku.

  • LekInfo24.pl w internecie - w komputerze, tablecie i telefonie Wejdź >>
  • LekInfo24 PRO aplikacja w telefonie Pobierz >>
  • LekInfo24 indeks leków dla pielęgniarek i położnych Zobacz >>
  • LekInfo75plus indeks bezpłatnych leków dla seniorów Zobacz >>
  • LekInfo24 baza informacji o lekach do systemów obsługi placówek medycznych Zobacz >>


Unikalność serwisu polega na jego praktyczności, która poparta jest wiedzą ekspercką twórców serwisu - lekarza praktyka z tytułem naukowym oraz redakcją i zarządzaniem bazą danych przez doświadczoną  farmaceutę. Zaletami serwisu są: szybkość uzyskania precyzyjnej informacji oraz jego dokładność i aktualność i oparta na naszym doświadczeniu, przyjazność oraz intuicyjna nawigacja. Serwis w pełni wyczerpuje potrzeby lekarza przepisującego recepty w zakresie bieżącej pracy z pacjentem. Zostało to docenione przez szeroki krąg lekarzy korzystających z serwisu. 

Script logo